Yanna de Vries

HR Adviseur/ Manager Sportwerkgever Fryslân

06 53 48 08 53 06 53 48 08 53

Wybrich Leijendekker

Communicatiemedewerker

06 82 35 87 77 06 82 35 87 77

Wiebren Dijkstra

Regiomanager / projectleider

06 36 16 38 16 06 36 16 38 16

Wendy van Diggelen

HR Medewerker

06 82 72 84 26 06 82 72 84 26

Silvia Hania

Communicatie

06 18 94 86 89 06 18 94 86 89

Remco den Dulk

Regiomanager

06 48 34 28 45 06 48 34 28 45

Rainer de Groot

Coördinator Jeugd- en Volwassenfonds Sport & Cultuur

06 30 34 72 49 06 30 34 72 49

Melis van der Meer

Accountmanager Onderwijs

06 12 66 83 17 06 12 66 83 17

Marvin Dijkstra

Projectmedewerker

06 82 06 14 55 06 82 06 14 55

Marja de Hoop

Verenigingsadviseur HR

06 82 87 61 71 06 82 87 61 71

Marije Plantinga

Projectleider

06 51 75 12 07 06 51 75 12 07

Mariette Tjoelker

Manager Bedrijfsvoering / Controller

06 22 53 33 61 06 22 53 33 61

Mäbel Kalksma

Office Assistent

06 82 63 50 93 06 82 63 50 93

Maaike de Lang

Online Content Specialist

06 49 08 55 74 06 49 08 55 74

Lisanne Kuperus

Projectmedewerker

06 51 92 96 86 06 51 92 96 86

Jurjen Bosch

Projectleider

06 82 09 38 28 06 82 09 38 28

Johan Spijksma

Programmamanager

06 83 59 67 98 06 83 59 67 98

Irene Bok

Regiomanager

06 51 44 20 16 06 51 44 20 16

Ellie Groot

Bestuurssecretaris

06 10 32 31 92 06 10 32 31 92

Diana van Houten

Coördinator Bedrijfsvoering/ Projectleider

06 12 17 04 40 06 12 17 04 40

Berber van der Krieke

Projectmedewerker

06 10 32 32 58 06 10 32 32 58

Anne Jochum de Vries

Directeur/bestuurder

+316 48 84 70 71 +316 48 84 70 71

Anita Bakker

Senior Projectleider

06 10 32 49 15 06 10 32 49 15

Allet Gommers

Medewerker financiën

06 51 98 58 24 06 51 98 58 24

Allard Donker

Projectleider

06 53 48 08 99 06 53 48 08 99

Ageeth Eefting

Administratief medewerker fondsen

06 53 64 62 68 06 53 64 62 68

Medewerkers in de gemeenten

-

Ameland

Martine Kienstra- Winkel
E: martine.kienstra@sportfryslan.nl
T: 06 51 19 86 82 06 51 19 86 82
Brenda Metz
E: brenda@sportfryslan.nl
T: 06 37 42 31 80 06 37 42 31 80

Harlingen

Thewis Hobma
E: thewis@sportfryslan.nl
T: 06 82 65 87 99 06 82 65 87 99
Stijn Kooijman
E: stijn@sportfryslan.nl
T: 06 46 82 49 60 06 46 82 49 60
Simon Hoekstra
E: simon@sportfryslan.nl
T: 06 82 65 89 19 06 82 65 89 19
Jorine van Dijk
E: jorine@sportfryslan.nl
T: 06 46 82 49 66 06 46 82 49 66

Heerenveen

Sytze Batema
E: sytze@scorenvoorgezondheidheerenveen.nl
T: 06 82 76 90 59 06 82 76 90 59
Sybren Bouma
E: sybren@scorenvoorgezondheidheerenveen.nl
T: 06 82 51 47 12 06 82 51 47 12
Niels den Braven - van den Velde
E: niels@scorenvoorgezondheidheerenveen.nl
T: 06 57 93 41 38 06 57 93 41 38
Menco van der Weg
E: menco@scorenvoorgezondheidheerenveen.nl
T: 06 57 93 41 01 06 57 93 41 01
Mark Stobbe
E: mark@scorenvoorgezondheidheerenveen.nl
T: 06 29 18 87 06 06 29 18 87 06
Grace Ybema
E: grace@scorenvoorgezondheidheerenveen.nl
T: 06 12 83 52 33 06 12 83 52 33
Dorien van der Ven
E: dorien@scorenvoorgezondheidheerenveen.nl
T: 06 57 93 41 68 06 57 93 41 68

Noardeast-Fryslân en Dantumadiel

Tom van der Meer
E: tom@sportfryslan.nl
T: 06 52 29 70 75 06 52 29 70 75
Suzanne de Beer
E: suzanne@sportfryslan.nl
T: 06 24 79 31 46 06 24 79 31 46
Remco Kooistra
E: remco.kooistra@sportfryslan.nl
T: 06 82 72 35 32 06 82 72 35 32
Klaas Huizenga
E: klaas@sportfryslan.nl
T: 06 57 23 31 85 06 57 23 31 85
Eelke van der Heide
E: eelke@sportfryslan.nl
T: 06 33 40 09 19 06 33 40 09 19
Anton van Zwol
E: anton@sportfryslan.nl
T: 06 46 36 60 70 06 46 36 60 70
Anke Margryt Jacobs
E: ankemargryt@sportfryslan.nl
T: 06 29 45 09 47 06 29 45 09 47
Aggie Walsma
E: aggie@sportfryslan.nl
T: 06 26 14 63 58 06 26 14 63 58
.Beweegteam NEFD
E: beweegteamnefd@sportfryslan.nl
T: - -

Opsterland

Luca Spin
E: luca@sportfryslan.nl
T: 06 23 00 15 39 06 23 00 15 39
Leon de Vries
E: leon@sportfryslan.nl
T: 06 51 77 75 22 06 51 77 75 22
Jeltse Mud
E: jeltse@sportfryslan.nl
T: 06 52 54 62 28 06 52 54 62 28
Jasper Blankert
E: jasper@sportfryslan.nl
T: 06 20 70 66 54 06 20 70 66 54
Jaïr Salverda
E: jair@sportfryslan.nl
T: 06 82 48 79 56 06 82 48 79 56
Geerte Kwant
E: geerte@sportfryslan.nl
T: 06 57 04 01 51 06 57 04 01 51
Christian Dekkers
E: christian@sportfryslan.nl
T: 06 25 43 61 21 06 25 43 61 21
.Beweegteam Opsterland
E: beweegteamopsterland@sportfryslan.nl
T: - -

Schiermonnikoog

Marije Dam
E: marije.dam@sportfryslan.nl
T: 06 22 89 38 25 06 22 89 38 25
Gabriëlle van der Jagt
E: gabrielle@sportfryslan.nl
T: 06 11 09 14 10 06 11 09 14 10
Eelke Cramer
E: eelke.cramer@sportfryslan.nl
T: 06 81 25 05 35 06 81 25 05 35

Súdwest-Fryslân

Tsjalling de Jong
E: tsjalling@sportfryslan.nl
T: 06 52 73 72 42 06 52 73 72 42
Tinie Zijlstra – Teerenstra
E: tinie@sportfryslan.nl
T: 06 51 75 14 19 06 51 75 14 19
Sietske Geerards
E: sietske@sportfryslan.nl
T: 06 82 06 97 30 06 82 06 97 30
Rika Wind
E: rika@sportfryslan.nl
T: 06 51 44 19 95 06 51 44 19 95
Rik de Vries
E: rik@sportfryslan.nl
T: 06 51 44 20 17 06 51 44 20 17
Miranda Veenstra
E: miranda@sportfryslan.nl
T: 06 12 27 43 08 06 12 27 43 08
Louise Terpstra
E: louise@sportfryslan.nl
T: 06 48 44 55 87 06 48 44 55 87
Lammert Harkema
E: lammert@sportfryslan.nl
T: 06 13 16 91 52 06 13 16 91 52
Ilse Spijksma
E: ilse@sportfryslan.nl
T: 06 53 56 00 92 06 53 56 00 92
Hilde Dijk
E: hilde@sportfryslan.nl
T: 06 23 93 03 11 06 23 93 03 11
Elske Tolsma
E: elske@sportfryslan.nl
T: 06 57 06 42 58 06 57 06 42 58
Dorien van Steen
E: dorien@sportfryslan.nl
T: 06 23 93 06 38 06 23 93 06 38
Dirk Jelke de Boer
E: dirkjelke@sportfryslan.nl
T: 06 82 09 04 81 06 82 09 04 81
Bonnie Wouda
E: bonnie@sportfryslan.nl
T: 06 25 71 70 09 06 25 71 70 09
Bernard IJdema
E: bernard@sportfryslan.nl
T: 06 15 20 18 10 06 15 20 18 10
.Beweegteam Súdwest-Fryslân
E: beweegteamswf@sportfryslan.nl
T: - -

Terschelling

André van Foeken
E: andre.vanfoeken@sportfryslan.nl
T: 06 10 13 25 50 06 10 13 25 50

Vlieland

Luna Stavenuiter
E: luna@sportfryslan.nl
T: 06 21 31 25 03 06 21 31 25 03

Waadhoeke

Sander Hoekstra
E: sander@sportfryslan.nl
T: 06 82 71 65 43 06 82 71 65 43
Ruben Ybema
E: ruben@sportfryslan.nl
T: 06 82 55 40 78 06 82 55 40 78
Richard Sonneveld
E: richard@sportfryslan.nl
T: 06 15 66 07 25 06 15 66 07 25
Rene Paauw
E: rene@sportfryslan.nl
T: 06 82 09 39 57 06 82 09 39 57
Niels van der Ploeg
E: niels@sportfryslan.nl
T: 06 11 71 74 21 06 11 71 74 21
Marco Soeten
E: marco@sportfryslan.nl
T: 06 11 85 45 21 06 11 85 45 21
Leonie Rijpstra
E: leonie@sportfryslan.nl
T: 06 82 71 39 61 06 82 71 39 61
Jorick de Haan
E: jorick@sportfryslan.nl
T: 06 83 52 18 83 06 83 52 18 83
Gaby Stienstra
E: gaby@sportfryslan.nl
T: 06 82 55 92 05 06 82 55 92 05
Desiree Bouma
E: desiree@sportfryslan.nl
T: 06 57 70 03 98 06 57 70 03 98
Danielle Veenstra
E: danielle@sportfryslan.nl
T: 06 82 70 84 50 06 82 70 84 50
.Beweegteam Waadhoeke
E: beweegteamwaadhoeke@sportfryslan.nl
T: - -

Weststellingwerf

Timo Huisman
E: timo@sportfryslan.nl
T: 06 82 70 56 02 06 82 70 56 02
Thomas van Zuiden
E: thomas@sportfryslan.nl
T: 06 82 04 44 43 06 82 04 44 43
Marieke Klaver
E: marieke@sportfryslan.nl
T: 06 57 20 15 24 06 57 20 15 24
Leon de Vries
E: leon@sportfryslan.nl
T: 06 51 77 75 22 06 51 77 75 22
Jaïr Salverda
E: jair@sportfryslan.nl
T: 06 82 48 79 56 06 82 48 79 56
Christian Dekkers
E: christian@sportfryslan.nl
T: 06 25 43 61 21 06 25 43 61 21
.Beweegteam Weststellingwerf
E: beweegteamwsw@sportfryslan.nl
T: - -

Sta jij binnenkort ook op deze pagina?